Dziecięce sekcje wspinaczkowe

  • Dziecięce sekcje wspinaczkowe
DZIECIĘCE SEKCJE WSPINACZKOWE

Drodzy rodzice!
Wspinanie to doskonały sport dla dzieci! Wszechstronnie rozwija, zwiększa koncentrację i wyniki w nauce, poprawia koordynację i pomaga w harmonijnym rozwoju Waszych pociech. Podczas naszych zajęć uczymy młodych wspinaczy odpowiedzialności i pracy w zespole. Poskramiamy małych ancymonów, ośmielamy wstydzioszków i szlifujemy wspinaczkowe talenty.

Instruktorzy Makaka na co dzień pracują z dziećmi i wiedzą jak zająć się najmłodszymi, żeby nie zaszkodzić, zadbać o ich bezpieczeństwo i rozwinąć sportowe motywacje.

Sekcję dostosowujemy indywidualnie do każdego dziecka. Zajęcia odbywają się w grupach 6-osobowych.
Twój maluch nie musi mieć swojego sprzętu wspinaczkowego. Na miejscu wyposażymy go w uprząż do asekuracji (mamy pełną rozmiarówkę). Wy zabierzcie tylko wygodny strój sportowy i buty wspinaczkowe (na początek wystarczą czyste, sportowe buty na zmianę, najlepiej na gumowej podeszwie). Możecie również zaopatrzyć się we własny sprzęt w naszym Makakowym sklepie.

Do sekcji przyjmujemy dzieci od lat 7. takie które miały już kontakt ze wspinaczką. Nowicjuszy i młodsze dzieciaczki zapraszamy na zajęcia indywidualne lub na wspinaczkę na taśmach autoasekuracyjnych (wystarczy do nas przyjść z rodzicem lub opiekunem).

CZAS TRWANIA ZAJĘĆ: 1,5 h;  zajęcia odbywają się 1 lub 2 razy w tygodniu.

CENNIK SEKCJI DZIECIĘCYCH

ZAJĘCIA CO OBEJMUJE KARNET Wejściówka sekcyjna bez karty sportowej Wejściówka sekcyjna z kartą sportową**
1 raz w tygodniu 4 wejściówki sekcyjne* 60 zł 53 zł + karta sportowa bez dopłat 
2 razy w tygodniu 8 wejściówek sekcyjnych* + karnet OPEN na 1 miesiąc 56 zł 49 zł + karta sportowa bez dopłat


*Wejściówka sekcyjna obejmuje udział w sekcji oraz wejście na ścianę.
**Karnet jest ważny wyłącznie z każdorazowym odbiciem wejścia na kartę sportową. Honorujemy Multiport Classic, Plus i Kids, Fit Profit, Medicover Sport i PZU Sport.

Sekcja trwa od września do czerwca i jest opłacana w miesięcznych ratach, z zachowaniem ciągłości. Sekcja opłacana jest w ratach, za 1 miesiąc, a opłata uzależniona jest od liczby zajęć w danym miesiącu.
Uwaga! Nieopłacenie sekcji na kolejny miesiąc (na zajęciach poprzedzających nowy karnet) jest równoznaczne z rezygnacją z sekcji. 
Nie przedłużamy ważności karnetów sekcyjnych. Jeśli dziecko nie może być obecne na zajęciach, możecie umówić się z instruktorem na odrobienie zajęć w innej grupie.

Drogi Rodzicu! Nie jesteś zdecydowany? Przyprowadź pociechę na sekcję próbną! Porozmawiasz z instruktorem, sprawdzisz czy dziecku się podoba i zobaczysz jak prowadzimy zajęcia. Po zajęciach wspólnie podejmiecie decyzję czy chcecie dołączyć do grupy.

PYTANIA I ZAPISY: sekcje@arenamakak.pl, ewentualnie telefonicznie pod numerem 730 710 775.

Drogi Nauczycielu, Opiekunie! Jesteś zainteresowany zajęciami grupowymi dla dzieci/młodzieży? Skontaktuj się z nami. Chętnie przygotujemy ofertę dopasowaną do potrzeb Twojej placówki.

POPRZEDNI KURS   /   NASTĘPNY KURS