Dziecięce sekcje wspinaczkowe

  • Dziecięce sekcje wspinaczkowe
DZIECIĘCE SEKCJE WSPINACZKOWE

Drodzy rodzice!
Wspinanie to doskonały sport dla dzieci! Wszechstronnie rozwija, zwiększa koncentrację i wyniki w nauce, poprawia koordynację i pomaga w harmonijnym rozwoju Waszych pociech. Podczas naszych zajęć uczymy młodych wspinaczy odpowiedzialności i pracy w zespole. Poskramiamy małych ancymonów, ośmielamy wstydzioszków i szlifujemy wspinaczkowe talenty.

Instruktorzy Makaka na co dzień pracują z dziećmi i wiedzą jak zająć się najmłodszymi, żeby nie zaszkodzić, zadbać o ich bezpieczeństwo i rozwinąć sportowe motywacje.

Sekcję dostosowujemy indywidualnie do każdego dziecka. Zajęcia odbywają się w grupach 6-osobowych.
Twój maluch nie musi mieć swojego sprzętu wspinaczkowego. Na miejscu wyposażymy go w uprząż do asekuracji (mamy pełną rozmiarówkę). Wy zabierzcie tylko wygodny strój sportowy i buty wspinaczkowe (na początek wystarczą czyste, sportowe buty na zmianę, najlepiej na gumowej podeszwie). Możecie również zaopatrzyć się we własny sprzęt w naszym Makakowym sklepie.

Do sekcji przyjmujemy dzieci od lat 6. takie które miały już kontakt ze wspinaczką. Nowicjuszy zapraszamy na zajęcia indywidualne lub na wspinaczkę na taśmach autoasekuracyjnych (wystarczy do nas przyjść z rodzicem lub opiekunem).

CZAS TRWANIA ZAJĘĆ: 1,5 h;  zajęcia odbywają się 1 lub 2 razy w tygodniu.

CENNIK SEKCJI DZIECIĘCYCH

ZAJĘCIA CO OBEJMUJE KARNET KARNET BEZ KARTY SPORTOWEJ KARNET Z KARTĄ SPORTOWĄ**
1 raz w tygodniu 4 wejściówki sekcyjne* 210 zł 170 zł + karta sportowa bez dopłat 
2 razy w tygodniu 8 wejściówek sekcyjnych* + karnet OPEN na 1 miesiąc 370 zł 290 zł + karta sportowa bez dopłat


*Wejściówka sekcyjna obejmuje udział w sekcji oraz wejście na ścianę.
**Karnet jest ważny wyłącznie z ważną kartą sportową. Honorujemy Multiport Classic, Plus i Kids, Fit Profit oraz Ok System.

Sekcja trwa od września do czerwca i jest opłacana w miesięcznych ratach, z zachowaniem ciągłości. Uwaga! Nieopłacenie sekcji na kolejny miesiąc (na zajęciach poprzedzających nowy karnet) jest równoznaczne z rezygnacją z sekcji. 
Nie przedłużamy ważności karnetów sekcyjnych. Jeśli dziecko nie może być obecne na zajęciach, możecie umówić się z instruktorem na odrobienie zajęć w innej grupie.

Drogi Rodzicu! Nie jesteś zdecydowany? Przyprowadź pociechę na sekcję próbną! Porozmawiasz z instruktorem, sprawdzisz czy dziecku się podoba i zobaczysz jak prowadzimy zajęcia. Po zajęciach wspólnie podejmiecie decyzję czy chcecie dołączyć do grupy.

PYTANIA I ZAPISY POD MAKAKOWYM NUMEREM TELEFONU: 730 710 775

Drogi Nauczycielu, Opiekunie! Jesteś zainteresowany zajęciami grupowymi dla dzieci/młodzieży? Skontaktuj się z nami. Chętnie przygotujemy ofertę dopasowaną do potrzeb Twojej placówki.

POPRZEDNI KURS   /   NASTĘPNY KURS