ADAM ONDRA NA MAKAKU!!! - 27.02.2018

20.02.2018     DZIEJE SIĘ!

To się dzieje naprawdę!!! Już w najbliższy wtorek 27 lutego na Makaku największe święto wspinania!!! Będzie z nami Adam Ondra, najlepszy wspinacz na świecie! Albo inaczej, ktoś z innego wspinaczkowego kosmosu! 

W listopadzie rzuciliśmy mu wyzwanie: #100kondra Jeśli do jego urodzin 5 lutego przewspinamy na Makaku 100 tysięcy dróg - Adam przyjedzie do nas. W niespełna 3 miesiące padło 101 929 dróg! A Adam dotrzymał słowa i we wtorek pojawi się na naszej ścianie! Zobaczcie sami NA ADAMOWYM INSTAGRAMIE!

W skałach zaczynał jako sześciolatek. W wieku ośmiu lat zrobił swoje pierwsze 7b+ OS, w wieku 9 lat - pierwsze 7c+ OS, w wieku 10 lat - pierwsze 8a OS, w wielu 11 lat - pierwsze 8a+ OS i pierwsze 8c RP, w wieku 12 lat - pierwsze 8b OS. Jako trzynastolatek zrobił pierwsze 9a RP! Jest jedynym wspinaczem na świecie, który pokonał drogę o trudności 9c. Kilka dni temu do kolekcji dołożył najtrudniejszy onsajt na świecie o trudności 9a+. Ma na koncie tytuły Mistrza Świata w bulderingu i w prowadzeniu. I niekończącą się listę innych rekordów i osiągnięć. KO-SMI-TA!!! 

Program:
15:00-18.00 WSPINANIE Z ADAMEM
Będziemy mogli powspinać się z Adamem, pogadać z nim, popytać o dziewiątkowe (sic!) patenty, pogapić się na niego do woli, uścisnąć żelazną Adamową dłoń i zrobić sobie z nim pamiątkowe selfie. 
19:00 - ADAM W MAKAKOWYM 9A
Adam spróbuje przejść pierwszą na Makaku drogę o wycenie 9a!!! Dziewiątkę w słynnym Makakowym dachu specjalnie dla Adama przygotuje team wybornych warszawskich routsetterów: Aleksander “Olo” Romanowski, Andrzej “Mechanior” Mecherzyński-Wiktor i Remigiusz “Remi” Perczyński. 
20.00-21.00 ADAMOWA PREZENTACJA
Adam opowie o swoich największych wspinaczkowych kosmosach, o motywacji i o tym wszystkim o co sami go zapytacie. Będą filmy i zdjęcia. 
21.00 FAMILY PHOTO 
Zrobimy sobie wielkie wspólne rodzinne zdjęcie z Adamem! 

TENDON, producent lin na których wspina się Adam przygotowuje dla Was kilka super niespodzianek.

Spotkanie z Adamem w ramach zwykłej wejściówki na ścianę!!!
Przybywajcie!!!

Photo credit: Pavel Blazek