5 urodziny Makaka - program

15.11.2019     DZIEJE SIĘ! / OGŁOSZENIE / KONKURS / ZAWODY

Wielkie święto Makaka!*

ZAWODY
12.00-20.00 Zawody wspinaczkowe w formule OPEN, czyli będzie i łatwo i trudno, generalnie tak, żeby wszyscy mogli się powspinać.
Czas: 8 h
30 dróg z liną plus specjalnie dla fanów “krótkich wyciągów” 15 baldów (takie makakowe mikro WLB) :-)
Drogi przygotuje super-team Jana Zbranka, routesettera z licencją IFSC, chief routesettera na zawodach rangi mistrzostw świata. Baldy przygotuje mistrz z warszawskiego podwórka Remi Perczyński.
Reguły:
Rywalizujemy indywidualnie w dwóch kategoriach: turyści (od 5a) i spinacze (od 6b+).
Za każdą zrobioną drogę, będzie przyznawana liczba punktów odpowiednia do trudności drogi. Za flash doliczamy bonusowe punkty. Liczą się tylko drogi pokonane z dołem i bez bloków! Nie można pomijać ekspresów!
Drogę wspinamy tylko jeden raz i zwalniamy partnerowi lub kolejnej osobie. Jeśli chcemy powtórzyć próbę - ustawiamy się na koniec kolejki. Nie pchamy się, nie kłócimy, generalnie napinamy się tylko w drodze, nie pod nią.
Zliczamy punkty z 10 najtrudniejszych dróg i 5 baldów.
Wyniki w obu kategoriach będziemy sumować w naszej specjalnej internetowej aplikacji - prosimy przynieście naładowane smarfony! Link do aplikacji podamy w dniu zawodów.

PRZEKRĘTKA
Z okazji urodzin wjeżdza giga przekrętka Makaka. Tuż przed zawodami Zbranek'team wykręci niespełna 100 nowych dróg na Waszych ulubionych makakowych profilach: niebiesko-szarym, w dachu, sportowym, na nodze i na speedwallu.

NAGRODY
Mamy ekstra nagrody! Dla najlepszych zawodników czekają buty wspinaczkowe od topowej SCARPA, szpej od Grivel i super okulary od Julbo Eyewear. W puli znajdą się też prezenty od Skylotec Polska i Red Chili Climbing oraz koszulki od Hash One.
Wśród wszystkich zawodników rozlosujemy super crashpad Edelrid Mantle - nagrodę od Polar Sport oraz linę od TENDON.
Dodatkowo wszyscy będą mieli szansę wylosować coś naprawdę ekstra: hard wspin z najlepszym specem od górskiej działalności Kacper Tekieli. Nagrodę sponsoruje Polar Sport, najlepszy sklep outdoorowy w mieście.
Będzie zapas najlepszego szturm żarcia od DOBRY SQUAT.
I !nareszcie! piękne Makakowe koszulki przygotowane specjalnie na tę okazję w kooperatywie z masterem grafiki Jan Bajtlik i najlepszymi ludźmi od ręcznego sitodruku Kwiaciarnia Grafiki.

MELANŻ
Po 20.00 startujemy z Party Hard. Będzie muza i cysterna czeskich izotoników. Można porzucać samochody pod Makakiem :-) Nakarmi nas foodtruck Señor Lucas. Kto nie tańczy niech przyjdzie sobie postać.

BONUSIK
Razem z firmą Epson i genialnym fotografem Michał Leja przygotowujemy jeszcze jedną grubą akcję. Makak od pięciu lat rośnie i rozwija się dzięki Wam. To będzie o tym. Ale na razie jajko niespodzianka!

WEJŚCIE
Urodzinowe wejście w ramach normalnej wejściówki na ścianę (działają karnety i karty sportowe).

*Impreza o charakterze domówki. Wydarzenia mogą przebiegać w sposób nieprzewidywany. Andrzejów uprasza się o przeniesienie obchodów imieninowych na Makaka.