5 urodziny Makaka (relacja wideo by Lelek & Trojan)

08.12.2019     DZIEJE SIĘ! / ZAWODY

Arena, gladiatorzy i tygrys, czyli 5 urodziny Makaka w obiektywie duo Marcjanna Lelek i Damian Trojan.Dziękujemy Michał Leja i Epson za kapitalny współudział.
Routsetterom: Jan Zbranek, Vojtěch Semík, Michal Kalvas, Remi Perczyński i Sebastian Wall'czuk, dziękujemy za wyborne drogi i baldy.
Sponsorom zawodów za świetne nagrody: Scarpa SpaRed Chili ClimbingPolar SportJulbo EyewearGrivelSKYLOTECTENDONHash OneDOBRY SQUAT.
Monika Andrzejkiewicz, za 8 h popisowej konferansjerki! 
Najlepszemu teamowi Makaka, który dzielnie ogarniał nasze urodzinowe terrarium oraz przyjaciołom i pomocnikom, dziękujemy za filmy, zdjęcia i disco kulę. 
I Jiriemu. Że wymyślił i zbudował taką piękną ścianę.

W naszych urodzinowych zawodach wspinało się blisko trzystu zawodników. Kartę startową oddało 235 osób. W kategorii spinacze (od 6b+) zwyciężyli Marysia Lipkowicz i Stefan Madej, w kategorii turyści (od 5a): @Magda Matula i Jakub Lewandowicz. Najtrudniejsze przejścia zaliczyli: z liną Maria Lipkowicz 7c (flash) i Aleksander Romanowski 7c+ (flash), a na baldach Szymon Cybart - super hardy (flash).
Nagrody specjalne od Polar Sport wylosowali Monia Belina Brzozowska, która do domu wróciła z crashpadem Edelrid Mantle i Paweł Piwowar, który powspina się z Kacper Tekieli.
Golden Ticket na wybrane buty od Scarpa trafił się jednemu z najmłodszych uczestników zawodów 8-letniemu Jankowi Serafińskiemu. 
Zrobiliśmy Wam 174 zdjęcia, które drukowane na bieżąco wieszaliśmy na ścianie. Nasza galeria ma 9 metrów szerokości i 15 metrów wysokości. I jest ekstra!

Więcej o wydarzeniu TU.