Uwaga! Od 6 czerwca zmiany w funkcjonowaniu ściany

03.06.2020     NOWOŚCI / DZIEJE SIĘ! / OGŁOSZENIE

Od soboty 6 czerwca działamy według nowych, zmienionych zasad. Będzie jeszcze więcej wspinania! 

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia ściana będzie funkcjonować z ograniczeniami, a na Makaku nadal będzie obowiązywał szczególny reżim sanitarny. Koniecznie zapoznajcie się z regulaminem uzupełniającym w zakładce REGULAMIN.

Co się zmieni?

Będziemy działać w dłuższych, 3-godzinnych slotach, z zachowaniem 15-minutowej przerwy technicznej. Wspinamy się tylko w ramach czasowych danego slotu. 

Pon.-pt. 
7.00-10.00 
10.15-13.15 
13.30-16.30
16.45-19.45
20.00-23.00

Sb.-nd.
9.00-12.00
12.15-15.15
15.30-18.30
18.45-21.45

Zachęcamy Was do rezerwowania miejsc online. Skróci to czas Waszej rejestracji po przyjściu na ścianę.  
Uwaga, wprowadzamy kilka zmian: możecie rezerwować miejsca dla dowolnej liczby osób, ale jeśli chcecie zapłacić karnetem lub voucherem, każda z osób musi podać swój numer karnetu.

Możecie również przychodzić bez wcześniej zarezerwowanego miejsca i opłacić wejściówkę przed wspinaniem.
To mało prawdopodobny scenariusz żebyśmy przekroczyli limity w jednym momencie, ale pierwszeństwo wejścia mają osoby, które zrobiły i opłaciły rezerwację online. 

Od 6 czerwca działają karty Multisport, Fit Profit i Ok System na starych zasadach (dopłaty, p. CENNIK). Uwaga, nie ma możliwości opłacenia rezerwacji online kartami sportowymi.

Wypożyczalnia będzie już dostępna. Szatnie i prysznice również.

Nadal będziemy używać tylko magnezji w płynie (takiej, zawierającej alkohol) - można ją kupić u nas na miejscu.

Prosimy, pamiętajcie o zmianie obuwia w specjalnej strefie przy wejściu do hali, częstej dezynfekcji rąk oraz zachowaniu bezpiecznych odstępów podczas wspinania i asekuracji. 

Drodzy sekcjowicze,
od 8 czerwca wracają grupy sekcyjne. Uwaga, musimy wprowadzić zmiany godzinowe, żeby dopasować się do nowych slotów. Będziemy się z każdym z Was kontaktować indywidualnie.

JEŚLI CHCESZ ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM KORZYSTANIA ZE ŚCIANY W CZASIE PANDEMII COVID-19 KLIKNIJ TU.

JEŚLI CHCESZ ZAREZERWOWAĆ TERMIN KLIKNIJ TU.

Dziękujemy wszystkim, którzy przez cały czas kibicowali naszemu przetrwaniu. Jesteście super! Odwdzięczymy się pięknymi drogami i budowaniem nowych wspinaczkowych wspaniałości :-)

Do zobaczenia na Makaku!