M.AKAK O.NDRA C.HALLENGE Marathon 2 - 3.02.2018

29.01.2018     DZIEJE SIĘ! / ZAWODY

No to jak? Wygramy zakład z Adamem Ondrą??? #100kondra 
Do 100 tysięcy dróg zostało naprawdę niewiele, ale finisz tuż, tuż, bo urodziny Adama i zakończenie Makak Ondra Challenge przypada 5 lutego. Z tej okazji, już w najbliższą sobotę (3 lutego) na Makaku śmigamy w II mega-ultra-wspin-maratonie. Pięć godzin, na ilość albo na trudność. Czeka na Was fuuuura nagród. Nie tylko dla zwycięzców!!


REGUŁY MARATONU (uwaga, troszkę je zmodyfikowaliśmy w stosunku do poprzedniego odcinka): 
Rywalizujemy w dwóch kategoriach,
1. NA ILOŚĆ (w parach): 
jedną drogę zaliczamy, gdy jedna osoba z zespołu zrobi drogę “z dołem” lub “na wędkę”;
dwie drogi zaliczamy, gdy gdy jedna osoba z zespołu zrobi drogę “z dołem”, a druga osoba zrobi tę samą drogę “z dołem” lub “na wędkę”. W maratonie liczą się tylko drogi pokonane bez bloków.
Drogę wspinamy w zespole jeden raz i zwalniamy kolejnej parze. Jeśli chcemy powtórzyć próbę - ustawiamy się na koniec kolejki.
2. NA TRUDNOŚĆ (indywidualnie)- każdy wspinacz musi zaliczyć “z dołem” co najmniej 10 dróg o trudności od 6b w górę. Z tych 10-ciu zliczamy 5 najtrudniejszych przejść. Za każdą zrobioną drogę, będzie przyznawana określona liczba punktów - odpowiednio do trudności drogi. 

Można startować w jednej, wybranej kategorii lub obu jednocześnie.
Punktację w obu kategoriach będziemy zliczać w naszej specjalnej maratonowej aplikacji online - prosimy miejcie naładowane smarfony!

NAGRODY:
W tym wydaniu do maratonowej puli nagród wpadła góra niespodzianek od najwspanialszych przyjaciół Makaka: 
2 nagrody główne o wartości 600 zł, dla pary zwycięzców maratonu, ufundował nieoceniony partner naszych wszystkich Makakowych wydarzeń Polar Sport - najlepszy outdoorowy sklep w mieście. 3 nagrodę główną dostarcza patron całego Makak Ondra Challenge - niezawodny TENDON, producent lin na których wspina się Adam Ondra. 
W koszyku nagród mamy również: 5 podwójnych wejściówek do naszego ulubionego Kino Muranów (film wybierzecie sobie sami!). Podwójne zaproszenie na spektakl  #szalonenozyczki, od #teatrfabrykamarzen - Sebastian już był i daje gwarancję, że poryczycie się ze śmiechu. Alan Andersz Official!, będziemy taam! 15 podwójnych zaproszeń na najlepszą i najprzyjaźniejszą kawę na Żoliborzu od Nowa Fala. Dzięki Bartos! Do tego jedyne skarpetki, w których nie ma obciachu się wspinać i dodatkowo coś miękkiego/niespodziankowego - od grimpi. Nowinka z Wrocka, czyli leciutkie i precyzyjne Rock Up - Polskie okulary asekuracyjne. Voucher na super-truper-przegląd generalny Waszego roweru od SH Rowery i parę rowerowych “must-have” w bonusie. Najlepsze wspinaczkowe podręczniki od Wydawnictwo RM. Słodkości "Czech made”, bez których już nie wyobrażamy sobie menu Makakowego baru - od Marlenka. Oraz duuużo przetransportowanej wprost do batonów energii od DOBRY SQUAT i zapas niebiańskich kremów truskawkowych i czekoladowych - nowość! od Baton Warszawski. Dzięki Paweł!

Jiri, za każde przewspinane 10 dróg, tradycyjnie stawia czeski izotonik. A nasz Master Chef Christiano, przygotowuje się już do demontażu piekarnika ze swojej kuchni i zarabia ciasto na słynną Makakową pizzę.

Niniejszym ogłaszamy, że w sobotę wespół-w zespół ruszamy pupendo z kanapy i stawiamy się licznie pozdzierać trochę skóry. Dla Adama, dla nagród, dla Waszych instruktorów - żeby byli dumni, dla zasady, albo zwyczajnie dla beki.

Sobota, 3 lutego 2018.
Start maratonu o godz. 19.30. 
5 godzin.
Udział w maratonie w cenie Waszego normalnego wejścia na ścianę.


Nie przegapcie!